Produkte > CORNELL DUBILIER > 223MPR250K
223MPR250K
223MPR250K Cornell Dubilier
mpr.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.022uF 250V PP 10%( 13 X 5 X 9mm) Radial 10mm 8.038 Ohm 105°C
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 223MPR250K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.038 Ohms, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
223MPR250K 223MPR250K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MPR.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.038 Ohms
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
auf Bestellung 10133 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
223MPR250K 223MPR250K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MPR.pdf Film Capacitors 0.022uF 250V 10% FILM/IC
auf Bestellung 217 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
223MPR250K 223MPR250K Hersteller : Cornell Dubilier mpr.pdf Cap Film 0.022uF 250V PP 10%( 13 X 5 X 9mm) Radial 10mm 8.038 Ohm 105°C
auf Bestellung 2 Stücke:
223MPR250K 223MPR250K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MPR.pdf Film Capacitors 0.022uF 250V 10% FILM/IC