223MPW160K
223MPW160K CDE / Illinois Capacitor
MPW.pdf
Hersteller: CDE / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.022uF 160V 10% FILM/IC
auf Bestellung 2607 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 223MPW160K CDE / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.022UF 160VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 90V, Voltage Rating - DC: 160V, Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.038 Ohms, Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.453" L (5.50mm x 11.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
223MPW160K 223MPW160K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MPW.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 160VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 90V
Voltage Rating - DC: 160V
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.038 Ohms
Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.453" L (5.50mm x 11.50mm)
auf Bestellung 1524 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
223MPW160K 223MPW160K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MPW.pdf Film Capacitors 0.022uF 160V 10% FILM/IC
auf Bestellung 776 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
223MPW160K 223MPW160K Hersteller : Cornell Dubilier mpw.pdf Cap Film 0.022uF 160V PP 10%( 5.5 X 11.5mm) Axial 8.038 Ohm 105°C Bulk