Produkte > CORNELL DUBILIER > 223MSR400K
223MSR400K
223MSR400K Cornell Dubilier
msr.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.022uF 400V PET 10%( 13 X 6 X 9.5mm) Radial 10mm 125°C
auf Bestellung 21000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 223MSR400K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 80.381 Ohms, Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
223MSR400K 223MSR400K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MSR.pdf Film Capacitors 0.022uF 400V 10%
auf Bestellung 2949 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
223MSR400K 223MSR400K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MSR.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 80.381 Ohms
Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Mindestbestellmenge: 19
223MSR400K 223MSR400K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MSR.pdf Film Capacitors 0.022uF 400V 10%