Produkte > CORNELL DUBILIER > 223MSR630K
223MSR630K
223MSR630K Cornell Dubilier
msr.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.022uF 630V PET 10%( 13 X 7.5 X 12.5mm) Radial 10mm 125°C
auf Bestellung 5685 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 744
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 223MSR630K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 0.022 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 80.381 Ohms, Size / Dimension: 0.512" L x 0.295" W (13.00mm x 7.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
223MSR630K 223MSR630K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MSR.pdf Film Capacitors 0.022uF 630V 10%
auf Bestellung 4750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
223MSR630K 223MSR630K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MSR.pdf Film Capacitors 0.022uF 630V 10%
Mindestbestellmenge: 4
223MSR630K 223MSR630K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MSR.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 0.022 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 80.381 Ohms
Size / Dimension: 0.512" L x 0.295" W (13.00mm x 7.50mm)
Mindestbestellmenge: 22
223MSR630K 223MSR630K Hersteller : Cornell Dubilier msr.pdf Cap Film 0.022uF 630V PET 10%( 13 X 7.5 X 12.5mm) Radial 10mm 125°C