223MWR102K
223MWR102K Cornell Dubilier - CDE
MWR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.022uF 10% tol FILM
auf Bestellung 251 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 223MWR102K Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 1KVDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Capacitance: 0.022 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 64.305 Ohms, Size / Dimension: 0.374" Dia x 0.807" L (9.50mm x 20.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
223MWR102K 223MWR102K Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) MWR-2944785.pdf Film Capacitors 0.022uF 10% tol FILM
auf Bestellung 140 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
223MWR102K 223MWR102K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 10% 1KVDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Capacitance: 0.022 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 64.305 Ohms
Size / Dimension: 0.374" Dia x 0.807" L (9.50mm x 20.50mm)
auf Bestellung 331 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
223MWR102K 223MWR102K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MWR.pdf Film Capacitors 0.022uF 10% tol FILM
auf Bestellung 4211 Stücke:
223MWR102K Hersteller : Cornell Dubilier MWR.pdf Cap Film 0.022uF 1000V PET 10%( 9.5 X 20.5mm) Axial 64.305 Ohm 105C Bulk