223MWR400K
223MWR400K Knowles / Illinois Capacitor
MWR.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.022uF 400V 10% FILM/IC
auf Bestellung 831 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 223MWR400K Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.022UF 400VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 64.305 Ohms, Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.551" L (5.50mm x 14.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
223MWR400K 223MWR400K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 400VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 64.305 Ohms
Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.551" L (5.50mm x 14.00mm)
auf Bestellung 641 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
223MWR400K 223MWR400K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MWR.pdf Film Capacitors 0.022uF 400V 10% FILM/IC
auf Bestellung 764 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
223MWR400K 223MWR400K Hersteller : CORNELL DUBILIER 2900813.pdf Description: CORNELL DUBILIER - 223MWR400K - CAP, 0.022UF, 400V, FILM, AXIAL
tariffCode: 85322500
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 97 Stücke:
223MWR400K 223MWR400K Hersteller : Cornell Dubilier mwr.pdf Cap Film 0.022uF 400V PET 10%( 5.5 X 14mm) Axial 64.305 Ohm 105°C Bulk