2249-C-144
2249-C-144 Pomona Electronics
d2249_103_4-1511923.pdf
Hersteller: Pomona Electronics
RF Cable Assemblies BNC (M), RG58C/U
auf Bestellung 16 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2249-C-144 Pomona Electronics
Description: COAX CBL BNC TO BNC 12', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 144.0" (3.7m) 12.0', Style: BNC to BNC, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Color: Black
Length: 144.0" (3.7m) 12.0'
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 139 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
tariffCode: 85444920
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Kabellänge - Imperial: 12ft
Mantelfarbe: Black
euEccn: NLR
Steckverbinder auf Steckverbinder: BNC Plug to BNC Plug
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
Kabellänge - Metrisch: 3.7m
Impedanz: 50ohm