2249-C-600
2249-C-600 Pomona Electronics
download?token=-PnbE6HM
Hersteller: Pomona Electronics
Description: COAX CBL BNC TO BNC 50'
Color: Black
Length: 600.0" (15.2m) 50.0'
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 65 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2249-C-600 Pomona Electronics
Description: COAX CBL BNC TO BNC 50', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 600.0" (15.2m) 50.0', Style: BNC to BNC, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2249-C-600 2249-C-600 Hersteller : Pomona Electronics download?token=-PnbE6HM RF Cable Assemblies BNC 50OHM RG58C
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
tariffCode: 85442000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Kabellänge - Imperial: 50ft
Mantelfarbe: Black
euEccn: NLR
Steckverbinder auf Steckverbinder: BNC Plug to BNC Plug
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
Kabellänge - Metrisch: 15m
Impedanz: 50ohm