2249-K-120
2249-K-120 Pomona Electronics
download?token=-PnbE6HM
Hersteller: Pomona Electronics
Description: COAX CBL BNC TO BNC 10'
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Black
Length: 120.0" (3.0m) 10.0'
Style: BNC to BNC
Cable Type: RG-174
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Plug
Part Status: Active
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 215 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2249-K-120 Pomona Electronics
Description: COAX CBL BNC TO BNC 10', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 120.0" (3.0m) 10.0', Style: BNC to BNC, Cable Type: RG-174, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2249-K-120 2249-K-120 Hersteller : Pomona Electronics download?token=-PnbE6HM RF Cable Assemblies BNC 50OHM RG174
auf Bestellung 38 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Kabellänge - Imperial: 120
Mantelfarbe: Schwarz
Steckverbinder auf Steckverbinder: BNC-Stecker auf BNC-Stecker
Steckverbinder A: BNC-Stecker, gerade
Kabellänge - Metrisch: 305
Impedanz: 50
Koaxialkabel: RG174A
Steckverbinder B: BNC-Stecker, gerade
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (15-Jun-2015)
auf Bestellung 3 Stücke:
Description: Test lead; 60VDC; 30VAC; BNC plug,both sides; Len: 4.572m; Z: 50Ω
Operating temperature: max. 50°C
Wire insulation material: PVC
Kind of wire: RG174/U
Type of test accessories: test lead
Cable length: 4.572m
Rated voltage: 30V AC; 60V DC
Impedance: 50Ω