224MKP275K
224MKP275K CDE / Illinois Capacitor
MKP.pdf
Hersteller: CDE / Illinois Capacitor
Safety Capacitors 0.22uF 10%
auf Bestellung 3382 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 224MKP275K CDE / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 310VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.583" (14.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
224MKP275K 224MKP275K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.22uF 10%
auf Bestellung 2558 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
224MKP275K 224MKP275K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MKP.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 310VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.583" (14.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Mindestbestellmenge: 14
224MKP275K 224MKP275K Hersteller : CORNELL DUBILIER CDUB-S-A0013673963-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: CORNELL DUBILIER - 224MKP275K - CAP, 0.22UF, 275V, METALLIZED PP, RAD