224MKP275KBG4
224MKP275KBG4 Cornell Dubilier Knowles
MKP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 310VAC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.524" (13.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
auf Bestellung 12654 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 224MKP275KBG4 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 310VAC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.524" (13.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm).
Weitere Produktangebote 224MKP275KBG4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
224MKP275KBG4 224MKP275KBG4 Hersteller : Illinois Capacitor / CDE MKP%20series-553031.pdf Film Capacitors 0.22uF 300 Volts 10% FILM/IC