Produkte > CORNELL DUBILIER > 224MKP275KD
224MKP275KD
224MKP275KD Cornell Dubilier
mkp.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film Suppression X2 0.22uF 310VAC PP 10% (13 X 8 X 14mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk
auf Bestellung 23870 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 682
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 224MKP275KD Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 310VAC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.563" (14.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.315" W (13.00mm x 8.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
224MKP275KD 224MKP275KD Hersteller : Cornell Dubilier mkp.pdf Cap Film Suppression X2 0.22uF 310VAC PP 10% (13 X 8 X 14mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk
auf Bestellung 24233 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 682
224MKP275KD 224MKP275KD Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.22uF 10% tol FILM
Mindestbestellmenge: 4
224MKP275KD 224MKP275KD Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MKP.pdf Safety Capacitors 0.22uF 10% tol FILM
Mindestbestellmenge: 3
224MKP275KD 224MKP275KD Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MKP.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 310VAC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.563" (14.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.315" W (13.00mm x 8.00mm)