224MWR050K
224MWR050K Cornell Dubilier Knowles
MWR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 50VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.453" L (6.00mm x 11.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 224MWR050K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 50VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.453" L (6.00mm x 11.50mm).
Weitere Produktangebote 224MWR050K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
224MWR050K 224MWR050K Hersteller : Illinois Capacitor / CDE MWR%20series-553021.pdf Film Capacitors 0.22uF 10% tol. FILM