224MWR250K
224MWR250K Knowles / Illinois Capacitor
MWR.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.22uF 250V 10%
auf Bestellung 1449 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 224MWR250K Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
224MWR250K 224MWR250K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
auf Bestellung 11080 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
224MWR250K 224MWR250K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MWR.pdf Film Capacitors 0.22uF 250V 10%
auf Bestellung 488 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
224MWR250K 224MWR250K Hersteller : CORNELL DUBILIER CDUB-S-A0013673951-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: CORNELL DUBILIER - 224MWR250K - CAP, FILM, PET, 0.22UF, 250V, AXIAL