225MMR100K
225MMR100K Cornell Dubilier Knowles
MMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm)
auf Bestellung 3281 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 225MMR100K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm).
Weitere Produktangebote 225MMR100K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
225MMR100K 225MMR100K Hersteller : Illinois Capacitor / CDE MMR%20series-553002.pdf Film Capacitors 2.2uF 10% tol. FILM