225MMR250K
225MMR250K Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
MMR-2944652.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 2.2uF 250V 10% FILM/IC
auf Bestellung 4905 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 225MMR250K Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
225MMR250K 225MMR250K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MMR.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm)
auf Bestellung 11807 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
225MMR250K 225MMR250K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MMR.pdf Film Capacitors 2.2uF 250V 10% FILM/IC
Mindestbestellmenge: 2
225MMR250K 225MMR250K Hersteller : Cornell Dubilier mmr.pdf Cap Film 2.2uF 250V PET 10% (26 X 8.5 X 17mm) Radial 22.5mm 0.804 Ohm 105°C Bulk