Produkte > CORNELL DUBILIER > 225MMR400K
225MMR400K
225MMR400K Cornell Dubilier
mmr.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Metalized polyester film Capacitors
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 225MMR400K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.220" L x 0.472" W (31.00mm x 12.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
225MMR400K 225MMR400K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MMR.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.220" L x 0.472" W (31.00mm x 12.00mm)
auf Bestellung 4375 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
225MMR400K 225MMR400K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MMR.pdf Film Capacitors 2.2uF 400V 10%