225MWR050K
225MWR050K CDE / Illinois Capacitor
MWR-2944785.pdf
Hersteller: CDE / Illinois Capacitor
Film Capacitors 2.2uF 50V 10%
auf Bestellung 277 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 225MWR050K CDE / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 50VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 50V, Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 0.354" Dia x 0.571" L (9.00mm x 14.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
225MWR050K 225MWR050K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 10% 50VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 0.354" Dia x 0.571" L (9.00mm x 14.50mm)
auf Bestellung 301 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
225MWR050K 225MWR050K Hersteller : Illinois Capacitor / CDE MWR%20series-553021.pdf Film Capacitors 2.2uF 50V 10%