Produkte > CORNELL DUBILIER > 225P10391WF1
225P10391WF1
225P10391WF1 Cornell Dubilier
225p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.01uF 100V PET 10% (17.8 X 6.4 X 8.9mm) Radial Wound 10mm 85°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 225P10391WF1 Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 10000PF 10% 100VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.701" L x 0.252" W (17.80mm x 6.40mm).
Weitere Produktangebote 225P10391WF1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
225P10391WF1 225P10391WF1 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 225p.pdf Description: CAP FILM 10000PF 10% 100VDC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.701" L x 0.252" W (17.80mm x 6.40mm)
Produkt ist nicht verfügbar
225P10391WF1 225P10391WF1 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CDUB_S_A0009901616_1-2540110.pdf Film Capacitors .01uF 100V 10% tol Orange Drop