Produkte > CORNELL DUBILIER > 225P10491WF1
225P10491WF1
225P10491WF1 Cornell Dubilier
22225p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.1uF 100V PET 10% (17.8 X 10.2 X 14mm) Radial Wound 10mm 85°C
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 47
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 225P10491WF1 Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.700" L x 0.402" W (17.78mm x 10.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
225P10491WF1 225P10491WF1 Hersteller : Cornell Dubilier 22225p.pdf Cap Film 0.1uF 100V PET 10% (17.8 X 10.2 X 14mm) Radial Wound 10mm 85°C
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
225P10491WF1 225P10491WF1 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 225p.pdf Film Capacitors 0.1uF 100V 10% tol Orange Drop
auf Bestellung 318 Stücke:
225P10491WF1 225P10491WF1 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 225p.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.700" L x 0.402" W (17.78mm x 10.20mm)
auf Bestellung 363 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
225P10491WF1 225P10491WF1 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 225p.pdf Film Capacitors 0.1uF 100V 10% tol Orange Drop