Produkte > CORNELL DUBILIER > 225P33391WF3
225P33391WF3
225P33391WF3 Cornell Dubilier
225p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.033uF 100V PET 10% (17.8 X 6.9 X 9.4mm) Radial Wound 10mm 85°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 225P33391WF3 Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 100VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.370" (9.40mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.701" L x 0.272" W (17.80mm x 6.90mm).
Weitere Produktangebote 225P33391WF3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
225P33391WF3 225P33391WF3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 225p.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 10% 100VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.370" (9.40mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.701" L x 0.272" W (17.80mm x 6.90mm)
Produkt ist nicht verfügbar
225P33391WF3 225P33391WF3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 225p.pdf Film Capacitors 33000pF 100V 10% tol Orange Drop