Produkte > CORNELL DUBILIER > 225P47492YD3
225P47492YD3
225P47492YD3 Cornell Dubilier
22225p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.47uF 200V PET 10% (31.8 X 12.7 X 21.1mm) Radial Wound 18.3mm 85°C
auf Bestellung 960 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 225P47492YD3 Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 200VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.720" (18.30mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - AC: 140V, Voltage Rating - DC: 200V, Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.250" L x 0.500" W (31.75mm x 12.70mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
225P47492YD3 225P47492YD3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 225p.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 200VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.720" (18.30mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - AC: 140V
Voltage Rating - DC: 200V
Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.250" L x 0.500" W (31.75mm x 12.70mm)
auf Bestellung 964 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
225P47492YD3 225P47492YD3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 225p.pdf Film Capacitors 200V 470nF ORANGE DROP