226CKE200MLQ
226CKE200MLQ Cornell Dubilier - CDE
CKH_CKE.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22uF 200V 20% LYTICS/IC
auf Bestellung 325 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 226CKE200MLQ Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 11.304Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 165 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 297 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
226CKE200MLQ 226CKE200MLQ Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) CKH_CKE.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22uF 200V 20% LYTICS/IC
auf Bestellung 125 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
226CKE200MLQ 226CKE200MLQ Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor CKH_CKE.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22uF 200V 20% LYTICS/IC
auf Bestellung 550 Stücke:
226CKE200MLQ 226CKE200MLQ Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CKH_CKE.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 11.304Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 165 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 297 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 6110 Stücke:
Mindestbestellmenge: 13
226CKE200MLQ 226CKE200MLQ Hersteller : Cornell Dubilier ckh_cke.pdf Cap Aluminum Lytic 22uF 200V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 11.304 Ohm 0.165A 2000h 105°C