Produkte > CORNELL DUBILIER > 226CKE250MLU
226CKE250MLU
226CKE250MLU Cornell Dubilier
ckh_cke.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 22uF 250V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 11.304 Ohm 0.18A 2000h 105°C
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 259
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 226CKE250MLU Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 11.304Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ Low Frequency: 180 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 324 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
226CKE250MLU 226CKE250MLU Hersteller : CDE / Illinois Capacitor CKH_CKE.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22uF 250V 20% tol ELECTROLYTIC
auf Bestellung 113 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
226CKE250MLU 226CKE250MLU Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor CKH_CKE.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22uF 250V 20% tol ELECTROLYTIC
auf Bestellung 90 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
226CKE250MLU 226CKE250MLU Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CKH_CKE.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 11.304Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ Low Frequency: 180 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 324 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 3035 Stücke:
Mindestbestellmenge: 13
226CKE250MLU 226CKE250MLU Hersteller : Cornell Dubilier ckh_cke.pdf Cap Aluminum Lytic 22uF 250V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 11.304 Ohm 0.18A 2000h 105°C