226MWR100K
226MWR100K Cornell Dubilier Knowles
MWR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 22UF 10% 100VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Size / Dimension: 0.866" Dia x 1.811" L (22.00mm x 46.00mm)
auf Bestellung 728 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 226MWR100K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 22UF 10% 100VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Size / Dimension: 0.866" Dia x 1.811" L (22.00mm x 46.00mm).
Weitere Produktangebote 226MWR100K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
226MWR100K 226MWR100K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MWR-2944785.pdf Film Capacitors 22uF 100V 10% FILM/IC