226SVH035MER
226SVH035MER Cornell Dubilier Knowles
SVH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 10.55Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 44 mA @ 120 Hz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 226SVH035MER Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 10.55Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 44 mA @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote 226SVH035MER
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
226SVH035MER 226SVH035MER Hersteller : CDE / Illinois Capacitor SVH.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 22uF 35V 20% tol. ELECTROLYTIC