Produkte > CORNELL DUBILIER > 227AXZ035M
227AXZ035M
227AXZ035M Cornell Dubilier
axz.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (8 X 10.2mm) SMD 1.06 Ohm 0.6A 2000h 105°C T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 227AXZ035M Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.06Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.417" (10.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 300 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 600 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
227AXZ035M 227AXZ035M Hersteller : Cornell Dubilier axz.pdf Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (8 X 10.2mm) SMD 1.06 Ohm 0.6A 2000h 105°C T/R
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Mindestbestellmenge: 500
227AXZ035M 227AXZ035M Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AXZ.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.06Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.417" (10.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 300 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 600 mA @ 100 kHz
227AXZ035M 227AXZ035M Hersteller : CDE / Illinois Capacitor AXZ-2944755.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 35V 20%
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V