Produkte > CORNELL DUBILIER > 227CKS010M
227CKS010M
227CKS010M Cornell Dubilier
ckr_cks.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 1.507 Ohm 0.23A 2000h 85°C
auf Bestellung 80000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 227CKS010M Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.507Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 230 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 379.5 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
227CKS010M 227CKS010M Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor CKR_CKS.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 10V 20% LYTICS/IC
auf Bestellung 50082 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
227CKS010M 227CKS010M Hersteller : CDE / Illinois Capacitor CKR_CKS.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 10V 20% LYTICS/IC
Mindestbestellmenge: 9
227CKS010M 227CKS010M Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CKR_CKS.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.507Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 230 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 379.5 mA @ 100 kHz
Mindestbestellmenge: 44
227CKS010M 227CKS010M Hersteller : Cornell Dubilier ckr_cks.pdf Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 1.507 Ohm 0.23A 2000h 85°C