227SML035MD10
227SML035MD10 Cornell Dubilier Knowles
SML.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.417" (10.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 310 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 465 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 40500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 227SML035MD10 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm), Height - Seated (Max): 0.417" (10.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 310 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 465 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
227SML035MD10 227SML035MD10 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SML.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 35V 20% LYTICS/IC
auf Bestellung 4400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
227SML035MD10 227SML035MD10 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SML.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
Mindestbestellmenge: 9
227SML035MD10 227SML035MD10 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SML.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 35V 20% LYTICS/IC