227SML050M
227SML050M Cornell Dubilier Knowles
SML.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
ESR (Equivalent Series Resistance): 904.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 320 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 480 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 227SML050M Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, ESR (Equivalent Series Resistance): 904.3mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 320 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 480 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
227SML050M 227SML050M Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SML-2944694.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 50V 20% tol ELECTROLYTIC
auf Bestellung 4769 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
227SML050M 227SML050M Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SML.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 50 V