Produkte > GRAYHILL > 24004-10N
24004-10N
24004-10N Grayhill
7db2d6_77ce3595ab2245ec8fb007f826c28b07.pdf
Hersteller: Grayhill
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 1A 220VAC 115VDC
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 24004-10N Grayhill
Description: SWITCH ROTARY 10POS 1A 115V, Packaging: Bulk, Contact Finish: Silver, Current Rating (Amps): 1A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 10, Termination Style: Solder Lug, Actuator Length: 7.92mm, Actuator Type: Flatted (6.35mm Dia), Angle of Throw: 36°, Number of Decks: 4, Number of Poles per Deck: 1, Circuit per Deck: SP10T, Contact Material: Phosphor Bronze, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Continuous, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 115 V, Voltage Rating - DC: 28 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
24004-10N 24004-10N Hersteller : Grayhill Inc. 24-datasheet.pdf Description: SWITCH ROTARY 10POS 1A 115V
Packaging: Bulk
Contact Finish: Silver
Current Rating (Amps): 1A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 10
Termination Style: Solder Lug
Actuator Length: 7.92mm
Actuator Type: Flatted (6.35mm Dia)
Angle of Throw: 36°
Number of Decks: 4
Number of Poles per Deck: 1
Circuit per Deck: SP10T
Contact Material: Phosphor Bronze
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Continuous
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 115 V
Voltage Rating - DC: 28 V
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
tariffCode: 85365080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
auf Bestellung 7 Stücke:
24004-10N 24004-10N Hersteller : Grayhill 7db2d6_77ce3595ab2245ec8fb007f826c28b07.pdf Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 1A 220VAC 115VDC