Produkte > NMB TECHNOLOGIES > 2406KL-05W-B39-L00
2406KL-05W-B39-L00
2406KL-05W-B39-L00 NMB Technologies
06015ka-1512133.pdf
Hersteller: NMB Technologies
DC Fans Axial Fan, 60x15mm, 24VDC, 14.1CFM, Rib Mount, 3-Lead Wires, Locked Rotor Sensor
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2406KL-05W-B39-L00 NMB Technologies
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3600 RPM, Air Flow: 14.1 CFM (0.395m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.099 lb (44.91 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.0dB, Static Pressure: 0.125 in H2O (31.1 Pa), Power (Watts): 1.44 W.
Weitere Produktangebote 2406KL-05W-B39-L00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2406KL-05W-B39-L00 Hersteller : NMB Technologies Corporation 06015KA.pdf Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3600 RPM
Air Flow: 14.1 CFM (0.395m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.099 lb (44.91 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.0dB
Static Pressure: 0.125 in H2O (31.1 Pa)
Power (Watts): 1.44 W