2450AT43A100E
2450AT43A100E Johanson Technology Inc.
2450AT43A100.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain: 2dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 1
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Return Loss: -9.5dB
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Part Status: Active
Power - Max: 2 W
auf Bestellung 136000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450AT43A100E Johanson Technology Inc.
Description: JOHANSON TECHNOLOGY - 2450AT43A100E - Chipantenne, Keramik, 2.45GHz, 50 Ohm, Vielschicht, 7mm x 2mm x 1.2mm, tariffCode: 85291069, productTraceability: No, Antennenbaugröße: 7mm x 2mm x 1.2mm, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, Mittenfrequenz: 2.45GHz, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2450AT43A100E 2450AT43A100E Hersteller : Johanson 2450at43a100.pdf Antenna Ceramic 2dB Gain 2500MHz 2-Pin Case 43-1
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
2450AT43A100E 2450AT43A100E Hersteller : Johanson Technology 2450AT43A100-1519159.pdf Antennas 2.45GHz SMD ANTENNA
Mindestbestellmenge: 2
2450AT43A100E 2450AT43A100E Hersteller : Johanson Technology Inc. 2450AT43A100.pdf Description: RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Gain: 2dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 1
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Return Loss: -9.5dB
Part Status: Active
Power - Max: 2 W
Mindestbestellmenge: 12
2450AT43A100E 2450AT43A100E Hersteller : JOHANSON TECHNOLOGY 1318299.pdf Description: JOHANSON TECHNOLOGY - 2450AT43A100E - Chipantenne, Keramik, 2.45GHz, 50 Ohm, Vielschicht, 7mm x 2mm x 1.2mm
tariffCode: 85291069
productTraceability: No
Antennenbaugröße: 7mm x 2mm x 1.2mm
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
Mittenfrequenz: 2.45GHz
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
auf Bestellung 390 Stücke:
tariffCode: 85291069
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: N
hazardous: false
Mittenfrequenz: 2.45GHz
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
auf Bestellung 390 Stücke:
2450AT43A100E 2450AT43A100E
Produktcode: 121280
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
2450AT43A100.pdf Verschiedene Bauteile > Other components 3
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
2450AT43A100E Hersteller : Johanson Technology 2450AT43A100.pdf Чіп-антена НВЧ, Част. діап., МГц = 2400...2500, G = 0,5, Висота = 1,3 мм,... Група товару: Антени Корпус: SMD Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 2000 Stücke
2450AT43A100E Hersteller : Johanson Technology/Dielectrics 2450AT43A100.pdf Антенна BT/WiFi/WLAN/Zigbee, 2.4...2.5 ГГц, 0.5dBi, PCB 7x2x1.2 mm Група товару: Бездротові модулі та аксесуари для частоти 2,4ГГц Од. вим: шт