Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2450BL14B100001T
2450BL14B100001T
2450BL14B100001T Johanson Technology Inc.
2450BL14B100.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm
Insertion Loss (Max): 1.3dB
Return Loss (Min): 9.5dB
Phase Difference: 180° ±10°
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450BL14B100001T Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm, Insertion Loss (Max): 1.3dB, Return Loss (Min): 9.5dB, Phase Difference: 180° ±10°, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote 2450BL14B100001T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount