2450BL14C050T
2450BL14C050T Johanson Technology Inc.
2450BL14C050.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/50 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm
Insertion Loss (Max): 1.2dB
Return Loss (Min): 9.5dB
Phase Difference: 180° ±10°
Part Status: Active
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450BL14C050T Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/50 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm, Insertion Loss (Max): 1.2dB, Return Loss (Min): 9.5dB, Phase Difference: 180° ±10°, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2450BL14C050T 2450BL14C050T Hersteller : Johanson Technology johanson_integrated_passives-1666840.pdf Signal Conditioning 2.45GHz 1:1 BALUN
auf Bestellung 3990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount