Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2450BL15K0100001E
2450BL15K0100001E
2450BL15K0100001E Johanson Technology Inc.
2450BL15K100.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm
Insertion Loss (Max): 1.0dB
Return Loss (Min): 9.5dB
Phase Difference: 180° ±10°
Part Status: Active
auf Bestellung 2468 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450BL15K0100001E Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm, Insertion Loss (Max): 1.0dB, Return Loss (Min): 9.5dB, Phase Difference: 180° ±10°, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 2450BL15K0100001E
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount