Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2450BP14F0100001T
2450BP14F0100001T Johanson Technology Inc.
2450BP14F0100.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 2.8dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 3984 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450BP14F0100001T Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.45GHz Center, Insertion Loss: 2.8dB, Bandwidth: 100MHz, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 2450BP14F0100001T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2450BP14F0100001T Hersteller : Johanson Technology Inc. 2450BP14F0100.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 2.8dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.024" (0.60mm)