Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2450BP18D100A001E
2450BP18D100A001E Johanson Technology Inc.
2450BP18D100A(E).pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 2.3dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450BP18D100A001E Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.45GHz Center, Insertion Loss: 2.3dB, Bandwidth: 100MHz, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote 2450BP18D100A001E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2450BP18D100A001E Hersteller : Johanson Technology Inc. 2450BP18D100A(E).pdf Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 2.3dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)