Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2450BP41D100B001E
2450BP41D100B001E
2450BP41D100B001E Johanson Technology Inc.
2450BP41D100B.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 1.3dB
Ripple: 0.7dB
Height (Max): 0.063" (1.60mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450BP41D100B001E Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1210, Packaging: Bulk, Package / Case: 1210 (3225 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.45GHz Center, Insertion Loss: 1.3dB, Bandwidth: 100MHz, Ripple: 0.7dB, Height (Max): 0.063" (1.60mm).
Weitere Produktangebote 2450BP41D100B001E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2450BP41D100B001E 2450BP41D100B001E Hersteller : Johanson Technology Inc. 2450BP41D100B.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 1.3dB
Ripple: 0.7dB
Height (Max): 0.063" (1.60mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Bulk
Frequency: 2.45GHz Center
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.063" (1.60mm)