Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2450FM07C0041001T
2450FM07C0041001T
2450FM07C0041001T Johanson Technology Inc.
2450FM07C0041001T.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: MATCHED FILTER, 2400-2500 MHZ, I
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz Center
Insertion Loss: 0.75dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450FM07C0041001T Johanson Technology Inc.
Description: MATCHED FILTER, 2400-2500 MHZ, I, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz Center, Insertion Loss: 0.75dB, Bandwidth: 100MHz, Height (Max): 0.016" (0.40mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz Center
Insertion Loss: 0.75dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.016" (0.40mm)