24HV1B100
24HV1B100 Sensata-Cynergy3
cynergy3-xxhv-v3.pdf
Hersteller: Sensata-Cynergy3
Description: HV REED RELAY SPST NC 10KV 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: Solder Turret
Coil Current: 60 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NC (1 Form B)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 5000VDC - Max
Must Release Voltage: 2 VDC
Must Operate Voltage: 19 VDC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 24HV1B100 Sensata-Cynergy3
Description: HV REED RELAY SPST NC 10KV 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Termination Style: Solder Turret, Coil Current: 60 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NC (1 Form B), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 5000VDC - Max, Must Release Voltage: 2 VDC, Must Operate Voltage: 19 VDC.