252010CDMCDS-1R0MC
252010CDMCDS-1R0MC Sumida America Components Inc.
252010CDMCDS.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 3A 50 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.2A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 252010CDMCDS-1R0MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 3A 50 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.2A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Weitere Produktangebote 252010CDMCDS-1R0MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
252010CDMCDS-1R0MC 252010CDMCDS-1R0MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 252010CDMCDS.pdf Description: FIXED IND 1UH 3A 50 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 50mOhm
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3 A