252010CDMCDS-4R7MC
252010CDMCDS-4R7MC Sumida America Components Inc.
252010CDMCDS.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 240MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 252010CDMCDS-4R7MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 240MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 240mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Weitere Produktangebote 252010CDMCDS-4R7MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
252010CDMCDS-4R7MC 252010CDMCDS-4R7MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 252010CDMCDS.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 240MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 240mOhm
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A