252012CDMCDDS-R47MC
252012CDMCDDS-R47MC Sumida America Components Inc.
252012CDMCD_DS.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 470NH 6.1A 21 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 21mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.2A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 6.1 A
auf Bestellung 126000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 252012CDMCDDS-R47MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 470NH 6.1A 21 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 21mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.2A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 6.1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
252012CDMCDDS-R47MC 252012CDMCDDS-R47MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 252012CDMCD_DS.pdf Description: FIXED IND 470NH 6.1A 21 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Supplier Device Package: 1008
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 6.1 A
auf Bestellung 131303 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
Mindestbestellmenge: 4
252012CDMCDDS-R47MC Hersteller : Sumida Corporation 252012cdmcddsen.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.47uH 20% 1MHz Metal 6.1A 0.021Ohm DCR 1008 T/R