Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2595FB39A0050001E
2595FB39A0050001E
2595FB39A0050001E Johanson Technology Inc.
Integrated_Passives.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN DUAL 50/50 1008 6 PC PAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 2.5GHz ~ 2.69GHz, 2.469GHz ~ 2.69GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm
Insertion Loss (Max): 3.2dB, 3.3dB
Return Loss (Min): 11.7dB, 9.5dB
Phase Difference: 180° ±10°
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2595FB39A0050001E Johanson Technology Inc.
Description: BALUN DUAL 50/50 1008 6 PC PAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 2.5GHz ~ 2.69GHz, 2.469GHz ~ 2.69GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm, Insertion Loss (Max): 3.2dB, 3.3dB, Return Loss (Min): 11.7dB, 9.5dB, Phase Difference: 180° ±10°.
Weitere Produktangebote 2595FB39A0050001E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount