25TQC68MD3
25TQC68MD3 Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 68UF 25V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 25TQC68MD3 Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 68UF 25V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D3L, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
25TQC68MD3 25TQC68MD3 Hersteller : Panasonic Electronic Components 660 Description: CAP TANT POLY 68UF 25V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
25TQC68MD3 25TQC68MD3 Hersteller : Panasonic Panasonic_07-03-2025_Capacitor POSCAP (TQC Series).pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25V 68uF 20% 1400mA 105degreeC