Produkte > IR > 25TTS12S
25TTS12S IR
25TTS.pdf
Hersteller: IR
07+ TO-263
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 25TTS12S IR
Description: SCR 1.2KV 25A TO-263AB (D2PAK), Packaging: Tube, Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, SCR Type: Standard Recovery, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Hold (Ih) (Max): 100 mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 45 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 350A @ 50Hz, Current - On State (It (AV)) (Max): 16 A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 2 V, Voltage - On State (Vtm) (Max): 1.25 V, Current - Off State (Max): 500 µA, Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK), Part Status: Obsolete, Current - On State (It (RMS)) (Max): 25 A, Voltage - Off State: 1.2 kV.
Weitere Produktangebote 25TTS12S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
25TTS12S 25TTS12S Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division 25TTS.pdf Description: SCR 1.2KV 25A TO-263AB (D2PAK)
Packaging: Tube
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
SCR Type: Standard Recovery
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Hold (Ih) (Max): 100 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 45 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 350A @ 50Hz
Current - On State (It (AV)) (Max): 16 A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 2 V
Voltage - On State (Vtm) (Max): 1.25 V
Current - Off State (Max): 500 µA
Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK)
Part Status: Obsolete
Current - On State (It (RMS)) (Max): 25 A
Voltage - Off State: 1.2 kV