267A42-16
267A42-16 Curtis Industries
Terminal-Blocks-Catalog-June_2012.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: JUMPER BARRIER BLK 16POS SPADE
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 2000, 43000, GB, GFT Series
Pitch: 0.437" (11.10mm)
Part Status: Active
Number of Positions: 16
auf Bestellung 30 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 267A42-16 Curtis Industries
Description: JUMPER BARRIER BLK 16POS SPADE, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 2000, 43000, GB, GFT Series, Pitch: 0.437" (11.10mm), Style: Around Barrier, Spade, Type: Barrier Block, Part Status: Active, Number of Positions: 16.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
267A42-16 Hersteller : Curtis Industries Terminal-Blocks-Catalog-June_2012.pdf Conn Accessories, Jumper 16 POS ST