267A42-17
267A42-17 Curtis Industries
Terminal-Blocks-Catalog-June_2012.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: JUMPER BARRIER BLK 17POS SPADE
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 2000, 43000, GB, GFT Series
Pitch: 0.437" (11.10mm)
Part Status: Active
Number of Positions: 17
auf Bestellung 100 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 267A42-17 Curtis Industries
Description: JUMPER BARRIER BLK 17POS SPADE, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 2000, 43000, GB, GFT Series, Pitch: 0.437" (11.10mm), Style: Around Barrier, Spade, Type: Barrier Block, Part Status: Active, Number of Positions: 17.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
267A42-17 Hersteller : Curtis Industries Terminal-Blocks-Catalog-June_2012.pdf Conn Jumper 17 POS ST