Produkte > KNOWLES SYFER > 2720YA500332KSTSYX
2720YA500332KSTSYX
2720YA500332KSTSYX Knowles Syfer
Enhanced-250Vac-and-305Vac-Safety-Certified
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2720 SAFETY 500VAC X1/Y2 TUV CER
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.270" L x 0.200" W (6.86mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.165" (4.20mm)
Capacitance: 3300 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2720YA500332KSTSYX Knowles Syfer
Description: 2720 SAFETY 500VAC X1/Y2 TUV CER, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.270" L x 0.200" W (6.86mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.165" (4.20mm), Capacitance: 3300 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2720YA500332KSTSYX 2720YA500332KSTSYX Hersteller : Knowles Syfer Enhanced-250Vac-and-305Vac-Safety-Certified Description: 2720 SAFETY 500VAC X1/Y2 TUV CER
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 3300 pF